KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475255
nr 1347 5255
Ester Zetterberg
(1919-2007), Sverige
Oljemålning, "Skördetid", Signerad, daterad -78. Olja på duk, 35x50 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:48:58
400 kr
Ester Zetterberg
Läs mer om Ester Zetterberg